19.07.1996

Ayrılan / Gayri Faal Personelimiz

 

                                       
         
    AYRILAN / GAYRI FAAL PERSONELİMİZ    
    (Ayrılış Bilgilerini Görmek İçin Resmin veya İsmin Üzerine Tıklayınız)    
         
                                       
                                       
                                     
      Erkan BEBEK
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
 

09.09.2020 tarihinde İlimiz Akçaabat İlçe Müftülüğüne Şube Müdür olarak atandı.
(20.12.2002-09.09.2020)

   
                                       
                                       
                                       
               
      Osman ALTIN
Şube Müdürü
   05.12.2018 tarihinde emekliye ayrıldı.
(22.01.2013-15.12.2018)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Yahya KIRCI
Hizmetli
  13.06.2016 tarihinde İlimiz Ortahisar İlçe Müftülüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(12.10.2010-13.06.2016)
   
                                       
     
                                       
               
      Zekeriya BULUT
Aşçı
  20.05.2016 tarihinde İlimiz Akçaabat İlçe Müftülüğü Merkez Kur'an Kursuna Aşçı olarak atandı. 
(08.01.2001-2005.2016)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Muhammet İMAMOĞLU
Hizmetli
  20.12.2013 tarihinde İlimiz Ortahisar İlçe Müftülüğü Hizmetli olarak atandı. 
(28.09.2011-20.12.2013)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Furkan TAŞKIN
Hizmetli
  26.02.2013 tarihinde Ankara İli Bala İlçe Müftülüğü Merkez Kur'an Kursuna Aşçı olarak atandı. 
(28.09.2011-26.02.2013)
   
                                       
     
                                       
               
      Hasan Ali CİRİT
E
ğitim Uzmanı
  22.03.2012 tarihinde Karadeniz Teknik Üniversitesi İlahiyat Fakultesine Fakulte Sekreteri olarak atandı. 
(10.07.2009-22.03.2012)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Ersin ARSLANTÜRK
Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni
  20.09.2011 tarihinde Milli Eğitim Müdürlüğüne Öğretmen olarak atandı. 
(30.05.2007-20.09.2011)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Murat GÜNER
Hizmetli
  02.05.2011 tarihinde Rize İli İkizdere İlçe Müftülüğüne Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak atandı. 
(04.12.2006-02.05.2011)
   
                                       
     
                                       
               
      Hüseyin ATA
H
izmetli
  22.02.2011 tarihinde İlimiz Düzköy İlçe Müftülüğüne İmam-Hatip olarak atandı. 
(30.12.2002-22.02.2011)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Abdüssamet KONTAŞ
Hizmetli
  15.02.2011 tarihinde Samsun İli Canik İlçe Müftülüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(20.11.2006-15.02.2011)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Abdul Kadir KÜÇÜK
Hizmetli
  16.12.2010 tarihinde İlimiz Arsin İlçe Müftülüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(26.10.2010-06.12.2010)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Hüseyin AKDENİZ
Hizmetli
  27.09.2010 tarihinde İlimiz Düzköy İlçe Müftülüğüne İmam-Hatip olarak atandı. 
(10.02.1999-27.09.2010)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Üzeyir TÜTÜNCÜ
Hizmetli
  20.09.2010 tarihinde Trabzon İl Müftü-lüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(06.06.2003-20.09.2010)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Azmi AKBULUR
Şef
  15.06.2010 tarihinde emekliye ayrıldı.
(20.04.2007-15.06.2019)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Kemal ŞENYURT
Şef
  20.04.2007 tarihinde Ordu İl Müftülü-ğüne Şef olarak atandı. 
(06.05.2002-20.04.2007)
   
                                       
     
                                       
               
      Erol ÇELİK
Hizmetli
  27.02.2007 tarihinde İlimiz Akçaabat İlçe Müftülüğü İmam-Hatip olarak atandı. 
(03.11.2006-27.02.2007)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Murat AYDIN
Hizmetli
  28.08.2006 tarihinde Düzce İli Kaynaşlı İlçe Müftülüğüne Hizmetli olarak atandı.
(29.11.2002-28.08.2006)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Ersin GENÇ
Hizmetli
  18.04.2006 tarihinde Artvin İli Şavşat İlçe Müftülüğüne Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak atandı. 
(24.12.2002-18.04.2006)
   
                                       
     
                                       
               
      Arslan KIZILTAŞ
Hizmetli
  30.03.2006 tarihinde İlimiz Surmene İlçe Müftülüğü Hizmetli olarak atandı. 
(07.10.2004-30.03.2006)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Mustafa DİZDAROĞLU
Kaloriferci
  15.12.2004 tarihinde İlimiz Of İlçe Müftülüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(08.01.2001-2005.2016)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Yusuf Kibar KÖŞELİ
Hizmetli
  17.12.2002 tarihinde İlimiz Akçaabat İlçe Müftülüğüne İmam-Hatip olarak atandı. 
(24.07.1998-17.12.2002)
   
                                       
     
                                       
               
      Kenan CÖMERT
Şef
  08.06.2001 tarihinde İlimiz Akçaabat İlçe Müftülüğüne İmam-Hatip olarak atandı. 
(. . . . . . . -08.06.2001)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Hayrettin GÖDEK
Hizmetli
  08.02.2001 tarihinde Bayburt İl Müftü-lüğü İmam-Hatip olarak atandı. 
(. . . . . . . -2005.2016)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Muhsin MUTİOĞLU
Hizmetli
  13.11.1998 tarihinde Bolu Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(. . . . . . . -13.11.1998)
   
                                       
     
                                       
               
      Hasan ÇATKER
Hizmetli
  13.11.1998 tarihinde Bolu Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(. . . . . . . .-13.11.1998)
   
                                       
                                       
                                       
                                       
               
      Hasan GÖKALİ
Hizmetli
  02.11.1998 tarihinde Bolu Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(. . . . . . . .-02.11.1998)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Burhan ÖZVEREN
Hizmetli
  26.06.1998 tarihinde İstanbul İli Fatih İlçe Müftülüğüne Memur olarak atandı. 
(08.01.2001-2005.2016)
   
                                       
     
                                       
    Resmi Yok            
      Ayhan GENÇ
Hizmetli
  27.05.1998 tarihinde İlimiz Müftülü-ğüne Müezzin-Kayyım olarak atandı. 
(. . . . . . .-27.05.1998)
   
                                       
                                       
                                       
               
      Ramazan SERT
Hizmetli
  20.02.1997 tarihinde Bolu Eğitim Merkezi Müdürlüğüne Hizmetli olarak atandı. 
(. . . . . . . .-02.11.1998)
   
                                       
     
                                       
               
      Selvet AKKAYA
Ayniyat Saymanı
  20.02.1997 tarihinde emekliye ayrıldı
(. . . . . . . .-20.08.1996)